Ningbo Gemcharm Mekanike dhe Elektrike Tech Co., Ltd.

Adresë

No.5, Donggong 1st Road, Dongguang Zona Industriale, Jiangshan Town, 

Yinzhou District, Ningbo City, China

telefon

+86-574-88187776

orë

E hënë-e premte: 09:00 deri 6 pasdite

Shtunë, e diel: Mbyllur

Duan të punojnë me ne?

Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne