Ningbo Gemcharm Машински & Електрични технологија копродукции, ООД

адреса

Бр.5, Donggong 1-ви пат, Dongguang индустриска зона, Jiangshan Таун, 

Yinzhou округ, Ningbo Сити, Кина

Е-пошта

телефон

+86-574-88187776

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас